Numer kontaktowy

792 844 258

Email

gabinet@hydrocolonoterapia.com.pl

Godziny otwarcia

8:00 -20:00, 7 dni w tygodniu

Colonnet jako jeden z pierwszych gabinetów  w Polsce oferuje kompleksowe podejście do zwalczania nadwagi i szeregu chorób przewlekłych metodami naturalnymi. Od 2004 roku specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegu hydrokolonoterapii. Jest ona jedną z najstarszych i najskuteczniejszych metod naturalnego przywracania zdrowia za pomocą płukania jelita grubego.

W trakcie wieloletniej praktyki, zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wielu zadowolonych, powracających do nas klientów. Colonnet zajmuje się także dystrybucją i sprzedażą sprzętu do hydrokolonoterapii renomowanej włoskiej firmy CLEANCOLON ITALY.  Jesteśmy jej przedstawicielami na terenie Polski.


„Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”

„Zabiegi hydrokolonoterapii są wskazane przede wszystkim dla osób, które chciałyby wzmocnić i uregulować prace jelit, zapobiec powstawaniom zaparć i wzdęć. Zalecam je również pacjentom pragnącym usunąć złogi, toksyny, śluz, pasożyty gromadzące się w jelitach. Ludziom walczącym z nadwagą, dzięki takim zabiegom łatwiej utrzymać efekt odchudzania. Hydrokolonoterapia odtruwa organizm, polepsza wchłanianie składników odżywczych, pomaga też zwalczać grzybice przewodu pokarmowego. Po zabiegu zwiększa się odporność na wiele chorób. Należy jednak pamiętać że jeden zabieg oczyszczania jelita (choć jest dla organizmu pożyteczny) nie wystarcza. Aby terapia była skuteczna, warto powtórzyć go kilka razy. Wraz z wiekiem zmniejsza się motoryka jelita – mięsnie jego nie pracują tak dobrze jak kiedyś. Część resztek pokarmowych zalega w nim w postaci osadów i kamieni kałowych a ich powolnemu rozkładowi towarzyszy uwalnianie silnie toksycznych substancji. Obciążają one nerki i wątrobę, a ucisk zalegających resztek utrudnia prace wszystkich organów wewnętrznych. Nadmiernie zanieczyszczone ścianki jelita grubego ograniczają przepływ wody i elektrolitów, a w końcu może nawet dojść do tego, że jelito przestanie spełniać swoje podstawowe funkcje. Złe funkcjonowanie jelita to przyczyna wielu dolegliwości i chorób. Oto niektóre tylko z nich: zaparcia i hemoroidy, reumatyzm, nadciśnienie, choroby skóry, alergie, zapalenie wyrostka robaczkowego, a także kłopoty z koncentracją i uczucie wiecznego zmęczenia, stany lękowe, a nawet depresje”.

Lekarz medycyny

Dr Marek Pawlak