Numer kontaktowy

792 844 258

Email

gabinet@hydrocolonoterapia.com.pl

Godziny otwarcia

8:00 -20:00, 7 dni w tygodniu

Kamila Hundert
Kamila Hundert
2023-09-24
Super miejsce! Wszystkie usługi wykonywane bardzo profesjonalnie, w komfortowej atmosferze. Poza tym Pan Jacek to skarbnica wiedzy o zdrowiu. Szczerze polecam!
Emilia
Emilia
2023-09-19
Profesjonalność pod każdym względem. Pozytywne opinie są jak najbardziej wiarygodne!!!!. Byłam widziałam i wszystko potwierdzam. Gabinet NAPRAWĘ wart POLECENIA!!!
Marta Klasińska
Marta Klasińska
2023-09-12
Pełen profesjonalizm: zarówno sam gabinet , czysto, schludnie, przyjemnie, nie krępująco, jak i zabieg, a przede wszystkim podejście pana Jacka. Pan Jacek tłumaczy dokładnie na czym polega zabieg, odpowiada wyczerpująco na pytania, dostosowuje zabieg do pacjenta. Wszystko zgrane, pełne bezpieczeństwo plus dużo dodatkowej wiedzy o zdrowiu. A po zabiegu: lekkość i świetne samopoczucie. Polecam!
Agnieszka Karasek
Agnieszka Karasek
2023-08-18
Pełen profesjonalizm,miła atmosfera,humanitarne warunki zabiegu.Pan Jurasik dba o komfort pacjenta,na początek dostaje sie fartuch i bamboszki,w tle gra muzyczka żeby stlumić odglosy ktore wydaje uklad pokarmowy,cały czas otrzymujemy informacje co się dzieje.Warunki zabiegu na najwyższym poziomie.Szczerze polecam.
Mariusz Mirocha
Mariusz Mirocha
2023-07-20
Pierwsza wizyta, konkretnie wytłumaczony cały proces jak będzie wyglądał zabieg, niesamowita wiedza Pana Jacka i profesjonalne, indywidualne podejście. Jestem bardzo zadowolony, że poszedłem choć obawiałem się wcześniej. Polecam gabinet. Rzetelnie, punktualnie, wyszedłem z pełną głową wartościowych informacji !!
Łukasz Janus
Łukasz Janus
2023-05-17
Jestem Bardzo zadowolony. Bardzo duża wiedza i profesjonalizm. Zabieg naprawdę przyjemny i bezstresowy dzięki Panu Jackowi który taka atmosferę utrzymuje jakbyście byli na jakimś masażu.POLECAM tego specjalistę.
Elżbieta Łukowska
Elżbieta Łukowska
2023-04-26
O gabinecie pana Jacka można powiedzieć w trzech słowach wiedza, profesjonalizm i ogromne doświadczenie. Polecam z całego serducha i bardzo polecam 😀
Hubert :D
Hubert :D
2023-04-15
Polecam każdemu, Pan Jacek jest prawdziwym profesjonalistą z ogromną wiedzą. Nic dodać nic ująć.
Joanna Natkowska
Joanna Natkowska
2023-04-14
Bardzo rzetelnie i profesjonalnie
Marcin Szymański
Marcin Szymański
2023-04-10
Początkowo obawiałem się zabiegu ale został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Cały proces Pan Jacek tłumaczył mi na bieżąco w sposób ciekawy i zrozumiały. Polecam każdemu kto chciałby poprawić funkcjonowanie własnego organizmu i samopoczucie.

Nasz ośrodek tworzą lekarze medycyny oraz fizjoterapeuci z tytułami magistrów wychowania zdrowotnego. By zapewnić Państwu najwyższy komfort usługi, zabieg hydrokolonoterapii wykonują fizjoterapeuci mężczyzna lub kobieta. Pracujemy na profesjonalnym urządzeniu posiadającym certyfikaty CE potwierdzające zgodność z wymogami europejskiej dyrektywy dla urządzeń medycznych klasy II a 93/42/EEC.


Od wielu lat gwiazdy i światowe sławy polegają na hydrokolonoterapii i terapii hiperbarycznej jako sposobie na świetny wygląd, wspaniałe samopoczucie i zdrowie. Już dziś obie trapie są dostępne także dla Ciebie! Sprawdź również opinie naszych Klientów!