PARTNERZY COLONNET


Partnerzy Colonnet to znane i cenione firmy w Polsce. Zapraszamy wszystkich klientów gabinetu Colonnet do zapoznania się z ofertą firm, z którymi współpracujemy.

Mariusz i Agnieszka z Odmładzanie na surowo są witarianami od września 2016 roku. Zainspirowali się surowym stylem życia, ponieważ w związku z niewłaściwą dietą zaczęli mocno podupadać na zdrowiu. Poprzez sokoterapię, następnie odstawienie pokarmów mięsnych, po kilku latach poszukiwań doszli w końcu do witarianizmu, który okazał się najlepszym sposobem na odzyskanie zdrowia, energii i przedłużenie życia. Więcej na ich temat przeczytacie na stronie lub na ich kanale YouTube.

Jesteśmy polskim przedstawicielem międzynarodowej firmy EUJUICERS.com – największego w Europie dystrybutora sokowirówek i wyciskarek do soków z owoców i warzyw. Jeżeli zastanawiasz się co wybrać – wyciskarkę do soków czy sokowirówkę albo potrzebujesz porady – którą z modeli wybrać, zapraszamy do skontaktowania się emailowo czy telefonicznie. Nasi partnerzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania czy wątpliwości i pomogą Ci w wyborze odpowiedniej wyciskarki soku, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Normobaria to przełomowa w skali światowej terapia polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu, większej zawartości tlenu i dwutlenku węgla a także atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór. Skorzystaj z normobarii – nowatorskiej metody terapeutycznej.

Zachęcamy również do zakupu poprzez link wyciskarki wolnoobrotowej na którą macie Państwo 5% rabatu, używając kodu „COLONNET”

Nasz gabinet znajduje się w centrum Łodzi. Zapraszamy do kontaktu już dziś.

Link do strony

Kod rabatowy 5%:
„COLONNET”

Link do zakupów – Polska
Link do strony

Wyciskarka do soków OMEGA Sana EUJ-707

Jest to wyciskarka Sana 707. Takiej używamy jesteśmy naprawdę zadowoleni. Jest to wyciskarka wolnoobrotowa ze ślimakiem w środku, który obracając się ściska warzywa i owoce produkując cudowny nektar. Odpad jest mały, ale najważniejsze jest to że jest naprawdę prosta w użyciu i łatwa w umyciu.

Link do zakupu – Polska
Użyj kodu rabatowego przy zakupie: „COLONNET” i uzyskaj 5% upustu.