Numer kontaktowy

792 844 258

Email

gabinet@hydrocolonoterapia.com.pl

Godziny otwarcia

8:00 -20:00, 7 dni w tygodniu

Partnerzy Colonnet to znane i cenione firmy w Polsce. Zapraszamy wszystkich klientów gabinetu Colonnet do zapoznania się z ofertą firm, z którymi współpracujemy.

Mariusz i Agnieszka z Odmładzanie na surowo są witarianami od września 2016 roku. Zainspirowali się surowym stylem życia, ponieważ w związku z niewłaściwą dietą zaczęli mocno podupadać na zdrowiu. Poprzez sokoterapię, następnie odstawienie pokarmów mięsnych, po kilku latach poszukiwań doszli w końcu do witarianizmu, który okazał się najlepszym sposobem na odzyskanie zdrowia, energii i przedłużenie życia. Więcej na ich temat przeczytacie na stronie lub na ich kanale YouTube.

Normobaria to przełomowa w skali światowej terapia polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu, większej zawartości tlenu i dwutlenku węgla a także atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór. Skorzystaj z normobarii – nowatorskiej metody terapeutycznej.

Zachęcamy również do zakupu poprzez link wyciskarki wolnoobrotowej na którą macie Państwo 5% rabatu, używając kodu „COLONNET”

Nasz gabinet znajduje się w centrum Łodzi. Zapraszamy do kontaktu już dziś.